Kariérové poradenství

V úterý 29. 11. od 15:00 hod. proběhne informativní schůzka kariérového poradenství pro zákonné zástupce (dále ZZ) žáků. Obsahem budou informace k podávání přihlášek na SŠ, zákonným zástupcům vycházejících žáků budou předány Atlasy školství s aktuálně otevíranými obory, termíny Dnů otevřených dveří.

Schůzky se zúčastní PhDr. Dana Marková, která předá a upřesní informace za SPC z důvodu nutnosti nových Doporučení. Školy a studijní obory představí a je možné směřovat dotazy na zástupce Katolické školy Kolín, SOU Městec Králové a SOU Kunice.  Setkání je určeno pro ZZ vycházejících žáků, přijít mohou i  ZZ žáků nižších ročníků.

Prosím o potvrzení účasti na email hana.chadimova@spec-skola.cz nebo SMS na tel.č. 603 702 884 z důvodu naplánování vhodného prostoru pro schůzku v závislosti na počtu zúčastněných do neděle 27. 11.

Děkuji a těším se na Vaši účast

Hana Chadimová - Výchovný a kariérový poradce

Datum vložení: 23. 11. 2022 13:46