Aktuálně z ŠPP

Svépomocná skupina

Datum: 24. 4. 2024

MAS Mezilesí zve všechny pečující na pohodové dopoledne

stěna

Projektový den - rizikové sporty

Datum: 10. 4. 2024

Projektový den se netradičně konal v DDM Symfonie. Děti se dozvěděly, jaká rizika nám hrozí při různých sportovních aktivitách a jaké ochranné pomůcky je vhodné při nich využívat, aby byl sport bezpečnější. Jeden rizikový sport si i vyzkoušely - lezení na horolezecké stěně.

tik tok

Projektový den - bezpečí na internetu

Datum: 7. 3. 2024

V únoru proběhl již tradiční projektový den školního poradenského pracoviště, tentokrát na téma na Bezpečí na internetu. Žáci rozpoznávali ikony aplikací, real a fake fotografie a zprávy nejstarší žáci i nepravý Facebookový profil. Někteří si vytvořili i vlastní fake zprávu.

Svépomocná skupina

Datum: 5. 3. 2024

MAS Mezilesí si Vás dovoluje pozvat na svépomocnou skupinu v Městci Králové, tentokrát si užijete vizážistku Markétu Krejčovou.

Bezpečnost

Kurz internetové bezpečnosti pro rodiče

Datum: 5. 3. 2024

Dovolujeme si Vás pozvat na kurz internetové bezpečnosti, kde se mimo jiné dozvíte, jak zabezpečit sociální sítě vašich děti, jak využít rodičovský zámek na telefonu, iPadu i PC. Bližší informace naleznete v přiloženém letáku.

Semináře vhodné pro rodiče

Datum: 26. 2. 2024

Ve spolupráci s MAS Mezilesí a DDM nabízíme možnost bezplatných seminářů týkající se problematiky on line světa dětí, sebepoškozování a osobnostního rozvoje. V případě zájmu kontaktujte přímo poskytovatele vzdělávání¨

Cermat

Datum: 18. 1. 2024

Jak jsme již hovořili na schůzce kariérového poradenství, v letošním roce bude možné podat přihlášku 3 způsoby:
1. elektronicky ověřené digitálním podpisem
2. papírová přihláška
3. kombinace

DOD

Den otevřených dveří - SOU Městec Králové

Datum: 22. 11. 2023

SOU Městec Králové si Vás dovoluje pozvat na Dny otevřených dveří, ve dnech 12.-14.12. jsou tyto dny spojené s vánoční výstavou. Bližší informace naleznete v přiložených souborech.

Seznam vhodných škol

Datum: 8. 11. 2023

Seznam škol, které nabízejí střední stupeň vzdělání našim absolventům

Datum: 27. 3. 2023

V průběhu dubna by vám mělo přijít rozhodnutí o přijetí nebo budou přijatí zveřejněni na stránkách školy (SOU Městec Králové), prosím IHNED o tuto informaci, vydám vám zápisový lístek a vy ho škole musíte doručit DO 7 DNŮ od tohoto rozhodnutí.

Agrese

Projektový den - Agrese

Datum: 20. 3. 2023

Další projektový den primární prevence se zaměřoval na práci s agresí. Žáci rozpoznávali agresi jak u své osoby, tak u druhé osoby, seznámili se s technikami zvládnutí vlastní agrese. Mgr. Michal Šmíd ze Sebeobrany Poděbrady žáky naučil, jak se zachovat při setkání s agresorem.

vandalismus

Projektový den Vandalismus

Datum: 25. 1. 2023

Ve středu 18. 1. 2023 proběhl pro žáky základní školy další preventivní projektový den na téma Vandalismus.

Respondeo

Nabídka pomoci rodinám - Respondeo

Datum: 19. 1. 2023

Tato organizace nabízí bezplatnou pomoc a podporu rodinám s dětmi, které se dostaly do nepříznivé životní situace. Snaží se podpořit rodiny směrem k trvalému zlepšení jejich sociální situace a pomáhají s řešením případných aktuálních těžkostí.

Zvonice

Zvonice - Program na jarní prázdniny

Datum: 19. 1. 2023

Pokud nemáte program pro vaše děti na jarní prázdniny a chtěli byste jim dopřát zážitky, můžete využít nabídky Zvonice Poděbrady. Jedná se o sociální službu, příspěvek rodičů je symbolický.

Katolická Praha

Katolická škola Praha

Předávám pozvánku k návštěvě Dívčí katolické školy Praha

Datum: 12. 1. 2023

Dovolujeme si vám připomenout postup s podáváním přihlášek na střední školy.

Kunice

Den otevřených dveří Kunice

Datum: 12. 1. 2023

Jsme Střední škola řemesel Kunice, která sídlí 20 km od Prahy u Velkých Popovic uprostřed lesa v krásné přírodě. Dojíždějí k nám žáci z Benešova, z Říčan, ale i z Prahy, Mladé Boleslavi atd. Máme internát, takže většina žáků je ubytovaná právě na internátu, který je v areálu školy.

Chroustovice

Pozvánka ples Chroustovice

Datum: 12. 1. 2023

SOU Chroustovice si vás dovoluje pozvat na ples do jejich prostor jejich učiliště

Den otevřených dveří - Katolická škola

Datum: 6. 1. 2023

Vážená paní, vážený pane,

srdečně Vás zveme na den otevřených dveří naší Dvouleté katolické střední školy v Kolíně, který se koná ve středu 11. 1. 2023 od 8:00 do 15:00.

Den otevřených dveří Speciální škola Český Brod

Datum: 15. 12. 2022

Speciální základní škola a praktická škola Český Brod si vás dovoluje pozvat k návštěvě školy spojené s vánoční výstavou. Bližší informace naleznete v pozvánce v příloze.

Den otevřených dveří Městec Králové

Datum: 6. 12. 2022

SOU Městec Králové si vás dovoluje pozvat na Dny otevřených dveří spojené s Vánoční výstavou.

Den otevřených dveří Katolická škola Kolín

Datum: 30. 11. 2022

Katolická škola Kolín si vás dovoluje pozvat na dny otevřených dveří

DOD Chotěšice

Datum: 23. 11. 2022

Handicap centrum Chotěšice si Vás dovoluje pozvat na Den otevřených dveří. Handicap centrum poskytuje denní stacionář, týdenní stacionář, chráněnou dílnu a chráněné bydlení, exkurze je vhodná pro všechny, kteří o těchto službách v budoucnu uvažují.

DOD Městec

Den otevřených dveří Městec Králové

Datum: 23. 11. 2022

SOU Městec Králové si vás dovoluje pozvat na den otevřených dveří.

Kariérové poradenství

Datum: 23. 11. 2022

V úterý 29. 11. od 15:00 hod. proběhne informativní schůzka kariérového poradenství pro zákonné zástupce (dále ZZ) žáků. Obsahem budou informace k podávání přihlášek na SŠ, zákonným zástupcům vycházejících žáků budou předány Atlasy školství s aktuálně otevíranými obory, termíny Dnů otevřených dveří.