Speciální základní školaPoděbrady

Od 1. listopadu 2022 budeme opět dovážet obědy ze Střední zemědělské školy.
 Zálohu za listopad (k 20.10.) tedy prosím posílejte již na jejich účet (č. účtu: 194341 91/0100, variabilní symbol: VS 70 83 70 91. do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte).

Od 4.10.2022 pro nás obědy vaří ZŠ T.G.Masaryka Poděbrady.

Děti mají obědy automaticky přihlášené. Obědy odhlašujte stále přes objednávkový systém Zemědělské školy Poděbrady. Jídelníček ZŠ TGM na  3 týdny  najdete v příloze.

Ceny obědů - říjen 2022:

• děti do 10 let                            27,- Kč  záloha na měsíc :  459,- Kč
  • děti od 11 do 14 let                 31,- Kč  záloha na měsíc :  527,- Kč
  • Nejstarší děti 15 a více let     39,- Kč  záloha na měsíc :  663,- Kč

Pokud jste pravidelně odesílali zálohovou platbu na obědy, budou tyto prostředky ze SZŠ Poděbrady převedeny na účet školy a platby za dovážené obědy  z nich uhradíme.
Cena obědů, které jsme dováželi z restaurace Na Jízdárně zůstala pro žáky stejná
(29 Kč do 10 let, 30 Kč nad 10 let), zvýšené náklady na obědy doplatí škola ze svého rozpočtu.

Pokud jste platbu zálohy na měsíc říjen do dnešního dne neuskutečnili,
prosím peníze již na účet SZŠ Poděbrady NEPOSÍLEJTE!

V tomto případě zálohu uhraďte v kanceláři školy v hotovosti.

Děkujeme za pochopení.

Přijďte vařit pro naše děti! Hledáme kuchaře - kuchařky!

SZeŠ a SOŠ Poděbrady, p. o.

Boučkova 355, Poděbrady

Přijmeme 3 kuchařky/kuchaře a vedoucí kuchařku/kuchaře.

Nástup možný od 1. 10. 2022.

Vzdělání: vyučen v oboru "kuchař".

Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, možnost čerpání FKSP, pro různé účely dané interní směrnicí, zaměstnanecká strava za výhodnou cenu, pracoviště výhodné z hlediska dostupnosti autobusové i železniční dopravy.

Zájemci nás mohou kontaktovat e-mailem: podebrady@szes.cz

telefonicky tel.: +420 325 503 180

od 7:00-14:00 hod. nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.

obědy

Důležité upozornění

Vážení rodiče,

Ing. Milena Kavková, ředitelka  SZeŠ a SOŠ Poděbrady, nás dnes informovala o uzavření školní kuchyně SZeŠ a SOŠ Poděbrady (viz příloha).

Pro naše děti jsme zajistili náhradní stravování, vařit pro nás bude restaurace Na Jízdárně Poděbrady, se kterou už máme dobrou zkušenost z doby "covidové", kdy pro nás tři týdny vařili. Obědy přihlašujeme i odhlašujeme stále v systému zemědělské školy - jen jídelníček bude upraven.

• Zítra 15.9.2022: Kmínová polévka s vejcem. Kuřecí směs s rýží.

Omlouvám se Vám za vzniklé komplikace. O změnách Vás budeme informovat. Děkuji za pochopení. Pavlína Mladá, ředitelka školy

Informace ke stravování

Pokud se Vaše dítě bude stravovat ve školní jídelně,  je potřeba nastavit trvalý příkaz k platbě obědů.

Obědy se platí zálohově, ve výši 600,- Kč měsíčně, vždy k 20. dni předchozího měsíce.

První platbu na září 2022, je potřeba zaslat co nejdříve, nejpozději do 5. 9. 2022.

Obědy dovážíme ze Střední zemědělské školy Poděbrady:

č. účtu: 194341 91/0100

variabilní symbol:  VS 70 83 70 91
                               zpráva pro příjemce: jméno dítěte

Odhlašování obědů a výběr jídla  budou od letošního školního roku přístupné on-line (přístupné z PC i mobilních telefonů) a budete tak moci vše zařídit v klidu z domova, zároveň budete mít o odhlášených obědech přehled.

1. září 2022 si ve škole vyplníte přihlášku ke stravování a následně získáte přihlašovací údaje do online systému (přístup přes ikonu "jídelníček" na webových stránkách školy).

Všechny děti budou mít automaticky přihlášeny obědy na celý měsíc a vy pak jen měníte volbu druhu oběda (1 nebo 2) a odhlašujete.

Odhlásit a změnit oběd je možné den předem do 13:30 hodin.

Cena obědů:

- žáci 1. st. (do 10ti let) 29,- Kč

- žáci 2. st. (od 10ti let) 30,- Kč

V Poděbradech dne 31.8.2022

Iva Hegerová                                                                                       Pavlína Mladá
vedoucí výdejny                                                                                  ředitelka školy

Cena obědů

(viz vyhláška č. 107/2005 Sb.):

• děti a žáci do 10 let: 29,- Kč (datum narození 1.9.2012 včetně a později)
  • děti a žáci 10 a více let: 30,- Kč (datum narození do 31.8.2012)

Odhlašování obědů

prostřednictvím online systému