Školní jídelna - výdejna

Obědy dovážíme ze Střední zemědělské školy Poděbrady:

Cena obědů: aktualizace 1.2.2023 navýšení cen

• žáci do 10ti let 33,- Kč
  • žáci od 10ti let 35,- Kč

Pokud se Vaše dítě bude stravovat ve školní jídelně,  je potřeba nastavit trvalý příkaz k platbě obědů.

č. účtu: 194341 91/0100

variabilní symbol:  VS 70 83 70 91
                               zpráva pro příjemce: jméno dítěte

Obědy se platí zálohově, ve výši 750,- Kč měsíčně, vždy k 20. dni předchozího měsíce.

Odhlašování obědů a výběr jídla

Odhlašování obědů a výběr jídla  jsou přístupné on-line (z PC i mobilních telefonů) a je tak možné vše zařídit v klidu z domova a zároveň mít o odhlášených obědech přehled.

Do 20. každého měsíce je nutné přihlásit dětem obědy na následující měsíc.

• jídelníček je známý obvykle na 14 dní dopředu,
  • dále objednáváte oběd 1, po zveřejnění jídelníčku výběr případně upravíte
  • odhlásit - přihlásit - změnit oběd je možné nejpozději den předem do 12:00 hodin ( myšleno pracovní den)

Příklad: Pondělní oběd přihlásíte/zrušíte/změníte  nejdéle v pátek do 12 hodin (nelze tedy rušit pondělní oběd v sobotu či neděli). V době prázdnin je pak "posledním dnem" pro změnu poslední den školní docházky. Příklad:  ve čtvrtek a v pátek jsou prázdniny, oběd na pondělí lze tedy zrušit/objednat nejpozději ve středu do 12 hodin.

Pro nové strávníky

1. září si ve škole vyplníte přihlášku ke stravování a následně získáte přihlašovací údaje do online systému (přístup přes ikonu "jídelníček" na webových stránkách školy).

Vedoucí školní výdejny: Iva Hegerová

telefon: 602 540 915