Speciální základní školaPoděbrady

Zahájení školního roku 2023-24

škola

Těšíme se na vás v pondělí 4. září 2023 :)

Vážení rodiče, milé děti

v pondělí, 4. září 2023 v 8:00 hodin, se znovu sejdeme ve škole a zahájíme společně nový školní rok. Seznamy žáků s přehledem rozdělení do tříd budou umístěné na vstupních dveřích obou budov. U vstupu budou zároveň přítomni zaměstnanci školy, kteří vám případně s orientací rádi pomohou.

Po přivítání ve třídách proběhne v 8:30 informační schůzka rodičů s vedením školy na školním náměstíčku mezi budovami. Zde bude možné získat základní informace k organizaci školního roku a s příslušnými zaměstnanci dohodnout veškeré informace, týkající se družiny, stravování a aktivit os Přístav.

Po dobu schůzky zůstávají žáci ve třídách se svými učiteli. Ukončení prvního školního dne je plánováno na 9:30.

 

 

 

 

Datum vložení: 21. 8. 2023 10:12
Autor: Lenka Říhová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna