Výlet do ZOO

V rámci celoškolního výletu se naše Speciální základní škola začátkem října vydala do ZOO Chleby.

Všechny přítomné hřála nejen dobrá nálada, ale i sluníčko. Cílem tohoto celoškolního výletu byla pochopitelně příležitost k bližšímu seznámení se s různými druhy zvířátek. Zážitkem pro mnoho dětí byl i samotný výjezd červeným autobusem, který výletníky do Zoo dopravil. Mimo výběhů, pavilónů a voliér s řadou exotických zvířat, zde naši žáci objevili i "dětskou Zoo". Zde mnoho z nich využilo možnost si zvířátka nakrmit.  V objektu se také nachází velké dětské moderní hřiště, které si děti náležitě užily. Prokázaly zde svou pohybovou zručnost i obratnost. Jednotlivé prvky na hřišti mají různou obtížnost, takže si na své přišel opravdu každý.

Výlet si všichni užili do sytosti a zajisté se těší na příští dobrodružnou akci.

Fotografie z výletu ZDE.

Datum vložení: 11. 10. 2022 8:01