Speciální základní školaPoděbrady

Výlet do Mirakula

Výlet do Mirakula

I přestože je léto už za námi, hezké počasí s příjemnými teplotami, nás vylákalo na školní výlet do herního parku Mirakulum. Výletu se zúčastnily nejmenší děti z přípravných tříd a děti z nižších ročníků Speciální základní školy Poděbrady.  

V ranních hodinách na nás před školou čekal velký autobus, na který se děti velmi těšily. Po příjezdu, nás na místě překvapil všudypřítomný klid a poloprázdný herní park s environmentální tematikou. To byla velká příležitost naplno si užít herní prvky, interaktivní naučnou stezku, bludiště, lanový park, hrad plný prolézaček a gumové trampolíny. O legraci a touhu zdolat překážky nebyla nouze. Všichni si tak ověřili své sportovní nadání. Velký úspěch u dětí měla také kontaktní zoo s kozami. 

Dopoledne v Mirakulu jsme si náramně užili a už se těšíme na další návštěvu. 

Poděkování patří občanskému sdružení Přístav za finanční podporu ve formě uhrazení autobusové dopravy do Mirakula a zpět. 

Více fotografií z výletu ZDE.

Datum vložení: 15. 10. 2023 10:35
Autor: Radka Šindílková

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna