Splněný sen o létání

Mnohokráte děkujeme Hurricane Factory za den plný krásných zážitků. Velmi si vážíme přístupu instruktorů z tohoto centra létání k našim dětem a pedagogům.

Během dvou dnů se v Huriccane Factory Praha Letňany "prolétli" žáci a pedagogové z druhého stupně naší školy. Celodenní akce začala již jízdou vlakem z Poděbrad. Následovala cesta v MHD Praha. V Hurricane Factory se nás ihned po příchodu chopili velmi vlídní instruktoři a proškolili nás všechny, jak na to. A pak to přišlo.... oblek, helma tunel a proud vzduchu. "Paráda, já letím." Stav euforie a radosti byl neskutečný. I vozíčkář let zvládl úplně sám. Každý, kdo chtěl, měl k dispizici dva lety. Po vystřídání všech zůčastněných následoval výborný oběd v místní restauraci a pak cesta domů.

Děkujeme Hurricane Factory za možnost přijet a zažít. Lety a péči instruktorů jsme z rámci projektu a grantu měli zcela zdarma, za což děkujeme také. Vřelý přístup k nám měli i zaměstnanci v místní restauraci. Díky týme, byl to pro nás skvělý výlet.

Více fotografií z létacího tunelu ZDE.

Datum vložení: 13. 5. 2022 9:00