Speciální základní školaPoděbrady

Školní výjezd do přírody

Drhleny 2023

Ve dnech 2.-5.5.2023 v rekreačním areálu DRHLENY v Českém ráji proběhla plánovaná pobytová akce většiny našich žáků a pedagogů, dále pak dobrovolníků a rodičů.

Počasí nám naštěstí přálo po celý týden, a tak veškeré aktivity probíhaly v přírodě. Ranní rozcvičkou na čerstvém vzduchu začínal každý náš pobytový den. Pro třídy praktické byl připraven projekt Tvrďárna 2023 s mottem "Vyzkoušej překonat sám sebe". Celotáborová hra, inspirována přírodními živly, slavila u našich dětí veliký úspěch. Každá třída však měla náplň dne trošičku jinou, zcela přizpůsobenou individuálním potřebám našich žáků. A tak v repertoáru aktivit nechyběly turistické výlety po okolí, sportovní vyžití při týmových či individuálních hrách, odpočinek při poslouchání zvuků lesa, společné muzicírování a výtvarné tvoření atd. Proběhlo i společné opékání špekáčků, či večerní divadlo pod širým nebem.

Děkujeme areálu DRHLENY a jeho personálu za laskavé přijetí. Děkujeme restauraci DRHLENY za vynikající jídlo a obsluhu. 

Veliké díky patří všem donátorům a sponzorům, bez jejichž finanční podpory by se naše pobytová akce v tomto rozsahu nikdy neuskutečnila.

Děkujeme pedagogickému sboru, dobrovolníkům i rodičům za nepřetržitou péči o naše děti.

Díky si zaslouží i ochotníci z nymburského divadla Hálek, kteří nám přijeli zahrát pohádku O Šípkové Růžence.

A jak jsme se všichni měli? PARÁDNĚ..... více ve FOTOGALERII.

Drhleny AHÓÓÓÓJ, tešíme se na Školu v přírodě 2024.

Drhleny 2023

Datum vložení: 9. 5. 2023 13:21
Autor: Radka Šindílková

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna