Speciální základní školaPoděbrady

Školní svátek – Den želvy

Školní svátek – Den želvy 1

Jak už je každý rok zvykem, tak i letos jsme si koncem září užili školní svátek - Den želvy.

Oslava začala na školní zahradě nástupem želví roty a vztyčením želví vlajky. Školní kapela složená z řad učitelů a asistentů zahrála a zazpívala pro naši školu několik významných písniček, např. Želvičko, želvičko a Stromy. Pak už se všechny třídy rozutekly po zahradě a užívaly si zábavný, naučný, ale i relaxační program, který pro všechny připravili nejstarší žáci ze třídy 5.B. Někdo se vydal na bojovku a plnil písemné úkoly se želvičkou Matyldou, někdo sportoval, závodil a hledal cestu z bludiště, pro někoho byly motivační přírodovědné úkoly na iPadech, někdo si zase rád odpočinul v domečku při relaxaci a vědomém doteku. Zaslouženou odměnou pro všechny bylo posezení a ochutnávka napečených dobrot v Želvím bistru. Jsme rádi, že celá akce byla prozářená sluníčkem, příjemnou atmosférou a pozitivní náladou.

Budeme se těšit zase na příští rok…               Fotografie z akce ZDE.

Datum vložení: 29. 9. 2023 17:36
Autor: Radka Šindílková

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna