Speciální základní školaPoděbrady

Protančený PÁTEK

Protančený PÁTEK

O pololetních prázdninách se v naší tělocvičně opět "trsalo". Lektorky tance a pohybových aktivit Jindřiška s Ivou připravily celkem tři písničky a k nim tři choreografie na téma láska. Svatý Valentýn se blíží.....

Protože jsme mezi našimi dětmi přivítali i žáky z naší školy již vyšlé, po zahájení akce proběhlo seznamovací kolečko. Po něm se všichni tanečníci řádně rozcvičili a šlo se na věc. Dopoledne s poctivým tréninkem rychle uteklo a byl tu oběd. Následovala chvilka zaslouženého odpočinku a generálka všech tanečků. Ta dopadla na výbornou a tak jsme před druhou hodinou odpolední, mohli již bez trémy přivítat diváky.

Po vřelém uvítacím proslovu Káji pásmo začalo. Rodiče, sourozenci, babičky, dědečkové a tetičky nám na vystoupení vytvořili skvělou a povzbuzující atmosféru. I neplánovaný výběr taneční písně od Máry měl veliký úspěch. Po skončení třetí skladby a choreografie všichni naši tanečníci sklidili veliký potlesk. Na závěr krásného dne nezůstalo jedno oko suché při společném ploužáku rodičů s dětmi.

Všem děkujeme za účast a těšíme na další protavčený den.

FOTOGRAFIE zde.

Datum vložení: 8. 2. 2024 10:42
Autor: Radka Šindílková

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna