Speciální základní školaPoděbrady

Protančená SOBOTA

Protančená SOBOTA

Velmi oblíbená víkendová akce OS Přístav se opět vydařila.

Jak již název napovídá, o víkendu se v naší tělocvičně opět "trsalo". Lektorky tance a pohybových aktivit Jindřiška s Ivou připravily celkem pět písniček a k nim pět choreografií.

Protože jsme mezi našimi dětmi přivítali i žáky z naší školy již vyšlé, po zahájení akce proběhlo i seznamovací kolečko. Po něm se všichni tanečníci řádně rozcvičili a šlo se na věc. Dopoledne s poctivým tréninkem uteklo jako voda a byl tu oběd. Následovala chvilka zaslouženého odpočinku a generálka všech tanečků. Ta dopadla na výbornou a tak jsme ve dvě hodiny odpoledne mohli již bez trémy přivítat diváky. Rodiče, sourozenci, babičky a tetičky nám na vystoupení vytvořili skvělou a povzbuzující atmosféru. Po skončení pásma všichni naši tanečníci sklidili jejich veliký potlesk.

Všem děkujeme za účast a těšíme na další sobotu, která bude v lednu.

Fotografie z Protančené SOBOTY zde.

Datum vložení: 30. 11. 2022 0:01
Autor: Radka Šindílková

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna