Protančená NEDĚLE

Tuto neděli se uskutečnila další volnočasová aktivita OS Přístav u nás ve škole.

Tanečníci se nejprve pořádně rozcvičili, po té následovaly dvě taneční choreografie a jejich výuka. Po dobrém obědě byl nutný odpočinek a relaxace. Znovu do akce nás "nakoply" psychomotorické hry. Po nich se již pouze tančilo a křepčilo. Volný způsob tance a pohybového projevu nebyl výjimkou.

Děkujeme i za skvělé pokoukání na někoho, kdo umí hip-hop. Neuvěřitelná Janča, sestra jedné z našich žákyň to pořádně rozbalila. Tím zakončila den plný pohybu a moc jí za to děkujeme.

Děkujeme i za návštěvu našim již dávno vyšlým žákům, kteří patřili léta do našich tanečních řad a i když nyní již pracují, našli si k nám cestu a navštívili nás.

Více fotografií z Protančené NEDĚLE si můžete prohlédnout ZDE.

Datum vložení: 7. 6. 2022 16:11