Speciální základní školaPoděbrady

Oslavy - den první

strom

Oslavy 100 let školy začaly dárkem pro školní zahradu.

Po intenzivním období příprav naší 100 leté oslavy, do kterých se v průběhu září zapojila celá škola, nastal první slavnostní den. Úterní ráno nás zastihlo na školní zahradě, kde jsme dostali první dárek. Je jím strom lyriovník tulipánokvětý, který škole darovala firma Školky - Montano a vybral a zasadil ho pro nás pan Špinka. Sázení přihlížely všechny děti a některé také přiložily ruku k dílu při zahrnování hlíny. Slovy písně pana Svěráka "...na stejné zemi co my, rostou tu s námi stromy..." jsme stromek přivítali a popřáli mu, ať se mu u nás pěkně roste. 

Želví lavičku pod strom pro nás vyřezal pan Kubina z Chvalovic.  

sazeni stromuO něco později jsme se sešli na školním náměstíčku na krásné divadelní představení Včelí medvídci v provedení divadelního souboru Hálek z Nymburka. Za zprostředkování tohoto zážitku opět děkujeme panu Špinkovi.

divadlo

Datum vložení: 21. 9. 2021 15:06
Datum poslední aktualizace: 22. 9. 2021 13:16
Autor: Lenka Říhová

Škola

Kalendář

Překlad (translations)

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

i-sborovna

i-sborovna