Speciální základní školaPoděbrady

Návrat dětí do školy

12.dubna

V pondělí 12. dubna 2021 budou moci žáci znovu usednout do školních lavic. MŠMT umožní jejich návrat za dodržení následujících opatření:

Povinnost testování žáků 2x týdně antigenními testy – dítě buď zvládne test samo, nebo za asistence rodičů. Dodržování hygienických nařízení - povinná ochrana dýchacích cest chirurgickou rouškou (výjimky dle zdravotního stavu dítěte), zvýšená hygienická opatření a dodržování homogenity skupin.  Pro konkrétní informace se prosím obracejte na své třídní učitele.
Na pomoc rodičům vydalo MŠMT informační letáky:
Proč se testuje  
Jak bude probíhat samotný test
Informační stránky pro rodiče

Těšíme se na Vás, zeměstnanci školy.
 

Datum vložení: 6. 4. 2021 21:56
Datum poslední aktualizace: 6. 4. 2021 22:30
Autor: ředitelka školy