Speciální základní školaPoděbrady

Moje role - pečovatel

pečovatel

Starší žáci speciální školy procházejí v tomto školním roce různými sociálními rolemi, pomocí kterých se učí o životě kolem sebe -Já (jako člen společenství), Chovatel, Občan, Zákazník, Objevitel, Pečovatel, Kutil, Zahradník, Cestovatel a Ochránce.

V rámci projektu MOJE ROLE- PEČOVATEL tentokrát žáci ze 7.A a 8.A  navštívili Centrum sociálních služeb v Poděbradech (Pentagon 4. patro).

Sociální pracovnice nám ukázaly kompenzační pomůcky, které jsme si mohli poté i sami vyzkoušet. Učili jsme se pečovat a manipulovat s osobou upoutanou na lůžko. Návštěvu jsme zakončili v relaxační místnosti, kterou mohou využívat pečující osoby. Exkurze byla velmi poučná a moc se nám líbila.


 

Datum vložení: 7. 2. 2024 12:47
Autor: Šárka Fialová, Jan Suchánek

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna