Speciální základní školaPoděbrady

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka 1

I k nám v předvánočním čase zavítal Mikuláš, anděl a v letošním roce dokonce dva čerti. Škola se rozezněla říkadly a básničkami, ze tříd vycházely zvuky různých doprovodných hudebních nástrojů a tak peklo pro naše žáčky zůstalo i letos zavřené. Ani uhlí, ani dříví ve výslužce nebylo. Občas někdo z dětí slíbil na čertovský roh či oháňku, že se polepší a tak s čistou čarovnou listinou čtveřice pohádkových postav mohla ze školy po poledni odejít.

Děkujeme našemu spřátelenému sdružení OS PŘÍSTAV za ovoce a perník do mikulášské nadílky. Dále pak za sladkosti rodině Peřkovic.

Fotografie z celého dopoledne ZDE, nebo ve FOTOGALERII.

 

 

Datum vložení: 7. 12. 2020 15:38
Datum poslední aktualizace: 7. 12. 2020 16:26
Autor: Radka Šindílková

Škola

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

i-sborovna

i-sborovna