Speciální základní školaPoděbrady

Meziškolní Boccia turnaj

Boccia

Na pozvání organizátorů z MŠ, ZŠ, PŠ Kolín se sedm našich sportovců zúčastnilo 1.ročníku turnaje ve sportu zvaném Boccia.

Boccia [bočča] je jedním z paraolympijských sportů, určený lidem s těžkým tělesným postižením. Hráči mají k dispozici dobře uchopitelné kožené míčky červené a modré barvy, podle nichž jsou rozděleni do družstev. Důležitou roli hraje bílý míček, tzv. „Jack“, jeho vhozením do pole určený hráč zahajuje hru, ostatní se pak postupně snaží dostat míčky své barvy co nejblíže k Jacku. Vyhrává ten, jehož míčky jsou u Jacka v početní převaze.

Jak si s touto výzvou poradil náš skvělý tým se můžete shlédnout ve videu i odkazované fotogalerii
 

Děkujeme kolínské škole za organizaci a pozvání. 

Datum vložení: 3. 3. 2023 4:56
Autor: Lenka Říhová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna