Speciální základní školaPoděbrady

Hudební kroužek

Naše hudební parta

I v letošním školním roce se scházíme na hudebním kroužku.

Zájmové kroužky nejsou jen pouhou zábavou. Je třeba si uvědomit, že jejich význam je mnohem hlubší. Prostřednictvím kroužků děti dostávají šanci, jak se plně realizovat v činnosti, která je baví, naplňuje a nejen to. Pokud dítě pravidelně navštěvuje nějaký kroužek, vybuduje si kladný vztah k aktivnímu trávení volného času. Kroužky jsou pro děti ideální příležitostí, díky které mohou poznat svůj talent. Ne všechny děti totiž vynikají v učení, mohou ale zažít radost a úspěch třeba zrovna v našem hudebním kroužku.
Fotogalerii můžete shlédnout  na stránkách DDM Poděbrady, odkaz po kliknutí ZDE.
Těšíme se na další spolupráci.

naše správná parta

 

 

Datum vložení: 31. 1. 2024 11:46
Autor: Hanka Čápová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna