Help Days Fest

Help Days Fest 1

"Help days fest vznikl s úmyslem pomoci dobré věci, spojit několik komunit a žánrů dohromady (auto-moto-rocková muzika) potkat se starými přáteli a poznávat nové, uvolnit a pobavit se. Veškerý výtěžek z akce, je věnován Speciální škole v Poděbradech, dětem s kombinovaným postižením."

O víkendu 9. - 10.7. se konal druhý ročník benefičního festivalu Help Days, jehož celý výtěžek organizátoři Petr a Lucie Daňkovi opět věnovali dětem z naší školy. V sobotu se konala hudební část, kde zahrálo několik kapel včetně hvězdného Mikea Colea. A na níž proběhl také dvojkoncert Aleše Brichty, který převzal nad celým festivalem záštitu. Nedělní sraz milovníků tuningu, veteránů, US cars nebo motocyklů vyvrcholil předáním částky 170 000,- Kč dětem, rodičům a zástupcům školy. Děkujeme všem organizátorům, především Petrovi a Lucii, SDH Dobšice, SDH Odřepsy a OU Dobšice za perfektní zajištění celé akce. Fotoreportáž ke shlédnutí najdete tady.

Datum vložení: 12. 7. 2022 10:59
Autor: Iva Jelínková