Speciální základní školaPoděbrady

Help Days Dobšice – „Malá akce pro velkou věc“

Help Days Dobšice – „Malá akce pro velkou věc“ 1

O víkendu 17.- 18. 7. 2021 uspořádali nadšenci Petr Daněk s partnerkou Lucií Drbúlovou a Petr Adamec ve spolupráci s obcí Dobšice, SDH Dobšice a SDH Odřepsy dobročinný sraz veteránů, tuningových vozů a vojenské techniky, jejíž výtěžek je určen o.s. Přístav a Speciální základní škole Poděbrady.

 

 

Finanční dar je určen pro 9 dětí na provoz rehabilitačního a relaxačního kroužku, na který děti v rámci školy docházejí. V sobotu večer bylo možné si poslechnout a zatančit si za zvuků dokonce dvou hudebních kapel. Stěžejní část akce připadla na neděli, kdy se sjela různá jednostopá a dvoustopá „vymazlená“ vozidla, projela okolí spanilou jízdou. Vrcholem celé akce bylo vyhlášení top 5 krasavců v kategoriích Veterán a Tuning a dražba funkčního Mini Hot Rodu z dílny Petra Daňka, poukazu na tetování a poukazu na výměnu kol. Mezi automobilovými nadšenci, sponzory, dražbou, prodejem oblečení a reklamních předmětů a darem od SDH Odřepsy, kteří věnovali veškeré finance získané prodejem vlastnoručně vyrobené výborné česnečky a guláše, se vybralo neuvěřitelných 100 505,- Kč. Tato částka vehnala slzy do očí velkým tvrdým chlapům i rodičům a dětem, kteří se srazu účastnili a užívali si perfektní péči od všech zúčastněných.

Datum vložení: 28. 7. 2021 12:03
Datum poslední aktualizace: 28. 7. 2021 12:08
Autor: Hana Chadimová

Škola

Překlad (translations)

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

i-sborovna

i-sborovna