Speciální základní školaPoděbrady

Help Days Dobšice 2023

Dobšice

V sobotu 8.7. a v neděli 9.7. proběhl již tradiční Help Days festival a auto-moto sraz, jehož výtěžek je věnován naší škole. Vybralo se neuvěřitelných 285 000,-, které děti využijí na volnočasové aktivity, školu v přírodě nebo pomůcky.

Největší poděkování patří Lucii a Petrovi Daňkovým za několikaměsíční organizaci celého festivalu. Děkujeme všem, kteří naší škole přispěli a vidí v naší práci smysl, děkujeme návštěvníkům, kteří vytváří perfektní náladu, účinkujícím, Obci Dobšice za prostory, SDH Dobšice za přípravu a úklid prostor a perfektní občerstvení, SDH Odřepsy za výtečné dobroty a společnostem Fleet Expert, Fleet Advisory, stáji Frankenstein, Stanislavě Peškové - finanční poradce,  Zdeňkovi Ottovi a Rock of Sadská za jejich podporu a v neposlední řadě maminkám dětí z rehabilitačních tříd za zapojení  a prodej jimi vyrobených dobrot. 

Datum vložení: 11. 7. 2023 7:19
Autor: Hana Chadimová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna