Distanční vzdělávání

DV Lucka

Máme za sebou první týden distančního vzdělávání. Ve všech třídách byla zahájena intenzivní on-line  výuka v kombinaci s dalšími formami učení na dálku.
Škola využívá především jednotného prostředí Seesaw, kde probíhá komunikace mezi učiteli a žáky, sdílení a zadávání úkolů.

Využíváme i celou ředu dalších programů a aplikací, a to podle možností našich dětí.
Snažíme se být s dětmi a jejich rodiči v každodenním  kontaktu, respektovat při tom náročnou situaci, do které se rodiny dostaly.

Vedle osobních online setkání, natáčejí paní učitelky pro své žáky i online lekce věnované pohybovým aktivitám, cvičení jógy, ale třeba i hudebně pohybovým aktivitám, tak aby se k nim mohly kdykoli vrátit. Online probíhají i logopedické nácviky.

Přejeme všem především pevné zdraví, ale také pohodu a dobrou náladu.

Věříme, že se opět brzy sejdeme ve škole. Těšíme se na Vás.
Zaměstananci školy

Datum vložení: 15. 3. 2021 22:37