Speciální základní školaPoděbrady

Den dětí na pouti

Titulka

Svátek dětí letos proběhl v lunaparku. Nevěříte?

Když máte místo pedagogického sboru "dream team" dějou se věci ...

Hvězdy lunaparku

Obsadili střelnici, kolo štěstí i věštění z ruky a křišťálové koule. Malovali na obličeje, foukali megabubliny, vyráběli papírové růže. Napekli pouťové koláče, dělali popkorn, ledovou tříšť, párky v rohlíku i cukrovou vatu. Zařídili strašidelný hrad, doupě skořápkářů a další adrenalinové atrakce. A celé dopoledne na školní zahradě tak zaplnili smíchem a radostí dětí.

Velké poděkování všem :).

 

 

 

Datum vložení: 1. 6. 2023 13:26
Autor: Lenka Říhová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna