Speciální základní školaPoděbrady

CodeWeek 23

CodeWeek 23

Letos poprvé se naše škola přihlášila k účasti na projektu CodeWeek - Evropský týden programování. Jedná se o iniciativu, jejímž cílem je zábavným a aktivním způsobem přiblížit programování a digitální gramotnost každému člověku.

V hodinách ICT jsme s jednotlivými třídami vyzkoušeli základní programovací postupy, přizpůsobené věku a schopnostem našich žáků a to jak s využitím technologií, tak i takzvanou unplugged aktivitou, tedy bez digitálních a mobilních technologií.
Celou akci jsme mohli uspořádat díky projektu Setkání, který k nám přivádí žáky 7.tříd z okolních základních škol, aby se poznali s našimi dětmi a stali se na jeden den součástí naší školy a jejího vzdělávacího programu.

Tentokrát se našimi asistenty a kamarády stali žáci ZŠ Velký Osek. Společně s našimi žáky se zasloužili o získání certifikátu úspěšného absolvování programu a splnění všech podmínek, pro získání tohoto ocenění. 

CodeWeek

Datum vložení: 25. 10. 2023 16:46
Autor: Iva Jelínková

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna