Speciální základní školaPoděbrady

Auta-letadla-motorky-kola …

Cesta

Skoroletní smyslový příběh z cyklu Zrcadlení je o cestování

V květnu si zrcadlíme a prožíváme smyslový "Příběh cesty". Postupně (virtuálně i doopravdy) cestujeme různým způsobem, pěšky i na kolečkách, cestou, necestou, na zastávkách objevujeme zajímavé věci a místa. Smyslem je umožnit dětem s kombinovaným postižením způsob POHYBU, který pokud možno sami ovlivní a pobyt venku na otevřené ploše. 
Děti z 2.A si minulý týden vyzkoušely roli strojvůdců a cestujících tak trochu virtuálně, ale dnes došlo na opravdovou vyhlídkovou jízdu s větrem ve vlasech :).Děkujeme týmu "poděbradské mašinky" za skvělý servis a os Přístav za finanční podporu. 
 

Datum vložení: 31. 5. 2023 20:30
Autor: Lenka Říhová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna