Speciální základní školaPoděbrady

Zaměstnanci

Pedagogický sbor

Ředitelka školy: Pavlína Mladá

Zástupce ředitelky: Lenka Říhová


Výchovný poradce: Hana Chadimová

Školní metodik prevence: Michaela Šmídová

Koordinátor ŠVP: Lenka Říhová

Metodik ICT: Iva Jelínková

Koordinátor EVVO: Blanka Kvízová

Základní škola

  • 1.B (1.ročník) - třídní učitelka Blanka Kvízová
    asistentka pedagoga - Gabriela Hanušová
  • 2.B (2.3.ročník) - třídní učitelka Gabriela Bečvářová,
    asistentka pedagoga - Martina Šmelhausová 
  • 3.B (4.5.6.ročník) - třídní učitelka Andrea Havlinová 
    asistentky pedagoga - Martina Bulířová, Jitka Plaňanská 
  • 4.B (6.7. ročník) - třídní učitelka Kristina Benešová 
    asistentka pedagoga - Hanka Čápová 
  • 5.B (8. ročník) - třídní učitelka Jindřiška Němcová
    asistentka pedagoga - Denisa Soukalová
  • 6.B (8.9.ročník) - třídní učitelka Michaela Šmídová, 
    druhý pedagog - Líba Pátová

     

Speciální škola

  • 1.A (přípravný stupeň) - třídní učitelka Markéta Králová
    asistentky - Markéta Rysová, Dana Borová 
  • 2.A (rehabilitační program) - třídní učitelka Petra Fráňová 
    asistentky - Veronika Borová, Martina Čejpová 
  • 3.A (rehabilitační program) - třídní učitelka Jana Mlnaříková 
    asistentky - Štěpánka Matoušková, Jitka Sládková
  • 4.A (rehabilitační program) - třídní učitelka Hana Chadimová
    asistentky - Lenka Neknězová, Zdena Vršovská
  • 5.A (auti) - třídní učitelka Jitka Šípková 
    druhý pedagog ve třídě - Jana Férová, asistentka Kamila Farkašová 
  • 6.A (auti) - třídní učitelka Lucie Krejčí
    asistentky - Gabriela Dědková, Svatava Singrová 
  • 7.A (kombinované postižení) - třídní učitelka Květa Soukalová
    asistentky - Jitka Stesková, Hana Šafaříková 
  • 8.A (kombinované postižení) - třídní učitel Jan Suchánek 
    asistentky - Šárka Fialová, Monika Jechová 
  • 9.A (auti) - třídní učitelka Majka Šebetková
    asistentka - Lenka Fuksová

učitelé bez třídnictví:

  • Marika Bendová, Denisa Benešová, Klára Hofnerová (logopedka), Iva Jelínková, Andrea Marešová, Radka Šindílková,  Jitka Teslíková,

vychovatelky školní družiny:

  • Zuzana Nykodymová (vedoucí vychovatelka), Veronika Fadrhoncová, Simona Ježková
  • asistentky: Zlata Nečesaná, Jitka Stesková, Štěpánka Matoušková, Markéta Rysová

Jan Chadima - školník a správce budov

Ivana Havránková - asistentka ředitelky

Jana Stehlíková - hlavní učetní

Alena Válková - mzdová účetní

Radek Válek - IT technik

Hana Skořepová - úklid

Monika Čermáková - úklid

Iva Hegerová - školní jídelna

Miluše Peštová - školní jídelna

 

emailové kontakty na všechny zaměstnance jsou ve tvaru jmeno.prijmeni@spec-skola.cz

Škola

Překlad (translations)

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

i-sborovna

i-sborovna