Speciální základní školaPoděbrady

Výlet ZOO Praha

Výlet ZOO Praha

Den plný zážitků

Naše dobrodružství začalo na Poděbradském nádraží, odkud jsme se vypravili směr Praha. Po příjezdu jsme nasedli na metro a poté autobusem pokračovali až do zoologické zahrady v Troji.
ZOO Praha nás přivítala širokou škálou nádherných zvířat. Procházeli jsme mezi výběhy lvů, goril, žiraf, klokanů, koní, leguánů, hadů, ledních medvědů a šimpanzů a jiných zvířat.
Největší zážitek z celého dne však přinesla lanovka. Překonat obavy a odvahu nasednout na ni byla pro kluky velká výzva, kterou skvěle zvládli. Naše Valinka se rozhodla pro jistotu jít pěšky, což ukázalo její rozhodnost a odvahu zvolit si vlastní cestu.
Cestou zpět na nádraží jsme se zastavili na oběd v McDonald’s. Tento odpočinek byl zaslouženou odměnou po náročném, ale krásném dni plném zážitků.
Celý výlet byl nejen nádherný, ale také velmi obohacující. Jsem nesmírně pyšná na všechny děti z naší třídy. Za uplynulý rok udělaly obrovský pokrok. Dokáží si koupit jízdenku, poděkovat, poprosit a zeptat se na cestu. Nejvíce mě však těší, že se nebojí cestovat a objevovat nové věci.
Tento výlet nám připomněl, jak je důležité být otevřený novým zážitkům a mít odvahu čelit výzvám. Naše cesta do ZOO Praha byla nezapomenutelným dobrodružstvím a už teď se těšíme na další společné výlety.

Datum vložení: 6. 6. 2024 21:34
Autor: Květa Soukalová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna