Speciální základní školaPoděbrady

Výlet 6.A

Výlet 6.A

Botanická zahrada v Praze

Dne 28.5. se naše třída 6.A vydala na výlet do Botanické zahrady v Praze. Cesta byla dobrodružná a zajímavá. Nejprve jsme jeli vlakem do Prahy, poté jsme přesedli na metro a nakonec jsme do zahrady dorazili autobusem. Během cesty jsme měli velkou radost z jízdy na jezdících schodech, které byly pro mnohé z nás nezvyklým zážitkem.

V zahradě jsme byli uchváceni krásou okolní přírody. Viděli jsme úžasné motýly, kteří poletovali mezi květinami, a spoustu barevných květů a rostlin, které nám učarovaly svou rozmanitostí a nádhernými barvami.

Po prohlídce zahrady jsme si dopřáli chutnou polévku, která nás příjemně zahřála a dodala nám energii na zpáteční cestu domů.

Den jsme si všichni moc užili. Výlet do Botanické zahrady v Praze byl nejen poučný, ale i zábavný a zanechal v nás spoustu krásných vzpomínek.

Těšíme se na další podobné výlety a dobrodružství!

Datum vložení: 29. 5. 2024 21:36
Autor: Květa Soukalová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna