Sdělení ředitelky školy

onemocnění

Aktuální situace v souvislosti s výskytem onemocnění covid19.

Na základě informace Krajské hygienické stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze, o potvrzení osoby s pozitivním testováním na onemocnění COVID-19, byla ve škole  ihned zajištěna desetidenní karanténa pro všechny, kdo přišli ve čtvrtek 14.1.2021 do kontaktu s pozitivně testovanou osobou. Rodiče těchto žáků byli ihned informováni , předány byly informace KHS.
Škola je nadále v provozu, v dotčených  třídách byla zahájena distanční výuka.  Díky zodpovědnému přístupu kolegů, byla tato nepříjemná situace řešena  ihned (ještě o víkendu), takže nedošlo k žádnému dalšímu kontaktu mezi učiteli ani žáky. Mezi  přítomnými  zaměstnanci a žáky se již další onemocnění nepotvrdilo. Současná karanténní opatření  končí  24. a 25. ledna 2021

Rodiče chci tímto ujistit, že po celou dobu epidemie ve škole dodržujeme zvýšená hygienická opatření, dvakrát denně dezinfikujeme veškeré povrchy, kliky dveří, madla, dodržujeme oddělené skupiny dětí, třídy nespojujeme, a to i za cenu „jeden pedagog  na jedno dítě“.
Děkuji Vám za pochopení a důvěru.

Pavlína Mladá

Datum vložení: 19. 1. 2021 15:08