Speciální základní školaPoděbrady

Na zkoušku zahradníkem

Na zkoušku zahradníkem

Obsahová náplň předmětu Člověk a svět je každý měsíc motivována jednou roli, kterou žák ve škole i v životě prochází: Já (jako člen společenství), Chovatel, Občan, Zákazník, Objevitel, Pečovatel, Zahradník, Kutil, Cestovatel, Ochránce.

Tento měsíc jsme se stali zahradníky a musíme toho zvládnout opravdu hodně.  

ZahradníkA tak se třída 6.A vypravila podívat, jak firma, která udržuje zeleň a pořádek na poděbradské kolonádě, pracuje. Poprosili jsme je, zda si kluci mohou vyzkoušet zahradnickou práci a společně jsme pomáhali vytrhávat cibulky tulipánů a narcisů. Práce je moc bavila a my děkujeme za tuto obohacující zkušenost.

Datum vložení: 14. 5. 2024 12:33
Autor: Květa Soukalová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna