Speciální základní školaPoděbrady

Hurá na zmrzlinu

Hurá na zmrzlinu

Zmrzlinárna Nymburk

Žáci rehabilitačních tříd a třídy přípravné se 25. června vydali na výlet za zmrzlinou. Před devátou hodinou pro nás přijel autobus z OAD Kolín. Velmi ochotný pan řidič František Martínek pomohl naložit kočárky a vozíky našich dětí. Cílem cesty byla Zmrzlinárna 
v Nymburce, která nabízí nepřeberné množství druhů zmrzliny. Při pohledu na chladící pult bylo těžké vybrat tu nejlahodnější. Nakonec si všichni vybrali a moc si pochutnali. Příjemný pocit z návštěvy Zmrzlinárny byl umocněn milým vystupováním personálu podniku. Pan řidič nás poté bezpečně dopravil zpátky ke škole.  Velké díky patří jak firmě OAD Kolín, která nám bezplatně zapůjčila na náš výlet autobus, tak paní Kateřině Willmann, majitelce Zmrzlinárny, která naše děti překvapila zmrzlinou zdarma.  Moc jsme si to užili.

Datum vložení: 26. 6. 2024 21:24
Autor: Petra Fráňová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna