Speciální základní školaPoděbrady

HelpDays 2024

Vyhlášení

O tomto víkendu se konal již 4.ročník HelpDays fest a auto-moto sraz, jehož celý výtěžek je věnován naší škole. V čele festivalu stojí největší srdcaři Lucka a Petr Daňkovi, kteří kolem sebe mají partu super lidí, milovníků hudby a vůně benzínu.

Společně vytvářejí skvělou atmosféru a pocit sounáležitosti. V letošním roce věnovaná částka překročila hranici 300 000,- Kč. Děkujeme. Poděkování patří i Sejkovi nejen za foto z vyhlášení. Finanční prostředky budou využity nejen na zajištění personálu a dopravy na školu v přírodě, ale i na zajištění volnočasových aktivit typu rehabilitační klub, taneční kroužek, nově vznikající lanové a workoutové hřiště atd., k čemu všemu pomáháte můžete sledovat na stránkách školy a ve fotogalerii.

Datum vložení: 8. 7. 2024 9:33
Autor: Hana Chadimová

Škola

Pojďte se k nám podívat

Informační leták 23-24

Leták

 

Kalendář akcí školy

Facebook

Projekt SETKÁNÍ

Projekt SETKÁNÍ

Překlad (translations)

i-sborovna

i-sborovna