Zpráva z výletu do Běrunic

přidáno: 20. 10. 2010 3:45, autor: Hanka Čápová

Třída 6.A (auti II) dne 14.10.2010 přijala pozvání k Petře Lochmanové a s díky pomocí rodičů paní Zimové a Doušové mohli uskutečnit výlet do Běrunic a Kněžiček. Kluci si na internetu našli s naší pomocí i vytiskli mapu cesty a pečlivě ji sledovali, ve škole poté zapsali místa, kudy jsme jeli. Viděli jsme spoustu zvířátek i jejich mláďat. Paní Doušová i někteří kluci si s díky pomocí paní Lochmanové pochovali hada Krajtu Královskou, viděli Jěštěra Oskara Agamu, koníka Juráška. V příjemném prostředí jsme si mohli popovídat s rodiči dětí, navazát bližší spolupráci ve výuce škola, domov. Na závěr výletu jsme si opekli a pochutnali na vuřtech. I přes mlhavé podzimní počasí se nám výlet zdařil a naše poděkování patří paní Doušové, Zimové a rodině Lochmanových.