RYCHLÁ KOLA

přidáno: 16. 11. 2012 3:10, autor: Hana Čermáková   [ aktualizováno 16. 11. 2012 3:13 ]
Dne 9.11.2012 se žáci tříd III. a IV.B zúčastnili závodu Rychlá kola v Lysé nad Labem. Při slavnostním zahájení obdržela všechna družstva (po třech žácích) instrukce a byl jim přidělen řidič vozidla. Poté závodníci spolu s řidičem vymýšleli plán své jízdy, na kterou se dle přidělených časů vydávali. Cestou z Lysé, přes Milovice, Stratov, Kersko, Sadskou a Nymburk plnili na určených stanovištích různé úkoly, přičemž jim byl zaznamenáván nejen čas zastávky, ale také přiděleny body za správně vykonaný úkol.

Naši žáci s družstvy č. 5 a 8 se umístili na 10. a na krásném 3. místě a vyhráli spoustu pěkných cen. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!!!