zprávy‎ > ‎

Závěrečná konference „Svět v pohybu“

přidáno: 25. 5. 2010 4:00, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 25. 5. 2010 6:43 ]

Dne 21. května proběhla v prostorách naší školy závěrečná konference k projektu „Svět v pohybu“. V průběhu tohoto školního roku přihlášené skupiny žáků zpracovávaly téma pohyb v různých podobách (migrace ptáků, dopravní prostředky…) a na závěr své výsledky prezentovaly před ostatními. Této konference se aktivně zúčastnilo 21 škol. Za každou školu přijel vždy jeden dospělý zástupce a  2 – 3 žáci. Každá skupinka měla připravenou prezentaci. Někdo ji pojal ústně, většinou velmi vtipně, a někdo zařadil do své prezentace i pohyb. O přestávce se všichni mohli občerstvit výborným pohoštěním, které připravila Míla Holá společně se skupinou dívek z naší školy. Konference se všem moc líbila a účastníci odjížděli v dobré náladě a s přesvědčením, že tyto projekty mají velký smysl! Bylo nám potěšením postarat se o bezproblémový průběh.

ċ
Neznámý uživatel,
25. 5. 2010 6:41
ċ
Neznámý uživatel,
25. 5. 2010 6:42
Comments