Vánoční JARMARK

přidáno: 15. 12. 2016 8:33, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 15. 12. 2016 8:42 ]
Stalo se již tradicí, že v předvánočním čase se v naší Speciální základní škole pořádá Vánoční Jarmark. Rodiče a příznivci školy či Občanského sdružení Přístav si tak mohli i letos za dobrovolný příspěvek odnést výrobky, které dělali žáci spolu s pedagogickým sborem. Letošní výtěžek akce činí rekordních a krásných 12.813,-Kč. Věříme, že krásná dílka přispějí k vánoční výzdobě domácností i k navození sváteční atmosféry.

Děkujeme Míše Šmídové, Markétě Rysové, Janu Suchánkovi a žákům z 5.B a 6.B za zorganizování dvoudenní akce. Jindřišce Němcové za vánočky, po kterých se doslova zaprášilo.

Velmi děkujeme všem, kteří trávili svůj volný čas výrobou dekorací a tím přispěli k tak krásné finanční částce.

Vám, příznivcům školy a OS Přístav děkujeme, že jste na Jarmark přišli, strávili s námi nějakou tu chvilku a "nasáli" vánoční atmosféru.