Strom roku 2015

přidáno: 23. 10. 2015 4:22, autor: Květa Soukalová   [ aktualizováno 23. 10. 2015 4:25 ]
Děkujeme všem třídám, které nás přišli navštívit a společně s námi oslavili svátek „DEN STROMU“. Atmosféra byla nádherná! Děti byly šikovné, plnily spoustu úkolů, dozvěděly se zajímavosti o svátku stromu, o jeho využití, a hlavně, hlasovaly pro nejkrásnější strom roku.

Vstupenkou byl vlastnoručně vyrobený list, který děti lepily na společný strom. Vzniklo nádherné dílo, které je nyní vystaveno v budově B na chodbě.

Určitě jste zvědaví, jak dopadla anketa „STROM ROKU 2015“.  Školní hlasování v anketě vyhrál:  Bělolhotský baobab, druhé místo obsadila Tatobitská tisíciletá lípa a třetí místo patří Dubu v zámeckém parku Šilheřovice. V celostátním hlasování si prvenství vybojovala Tatobitská tisíciletá lípa, druhé místo patřilo Dubu v zámecké zahradě Šilheřovice a třetí místo obsadil Bělolhotský baobab.

Myslíme, že jsme si to všichni společně moc užili a těšíme se na další společnou akci.

Vaše partička VI.A J