Středočeský taneční pohár 2016

přidáno: 8. 4. 2016 12:51, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 17. 4. 2016 8:34 ]
Dnes se naše skupina SPEŠLTÁRS účastnila taneční soutěže konané v DDM Symfonie Poděbrady. Dopolední program nabitý rytmy a náročnými choreografiemi byl završen předáváním medailí, pohárů a diplomů. I naše skupina se umístila. V kategorii minitanečních skupin žáků druhého stupně si Ráchel a Míša se skladbou Bailando vytančily velmi pěkné třetí místo. Ostatní ze Spešlstárs se s nadčasovou a aktuální choreografií na Mimoně sice na stupních vítězů neukázali, ale mimoňské medaile byly ceněny "jako zlaté". Více fotografií z celého dne můžete zhlédnout zde.
Děkujeme všem účinkujícím dětem
a dále pak fandícím spolužákům.
Nesmíme zapomenout ani na fotoreportérku Vendy
choreografky či učitelky tance Jindřišku a Ivu.

Děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy v soutěži
a hodně štěstí přejeme na zítra. To se v Poděbradech koná DANCEFÓNIE, další taneční soutěž........