Spolupráce se speciální školou z Německa

přidáno: 15. 3. 2010 9:21, autor: Lenka Říhová   [ aktualizováno 16. 3. 2010 11:18 ]
V rámci spolupráce Středočeského kraje a spolkové země Porýní-Falc navštívila dnes naši školu skupina 8 studentů speciální školy PORTA-NIGRA-SCHULE z německého města Tier, s doprovodem svých učitelů, zástupců ředitelství inspekce a školských služeb v Trieru a zástupců Středočeského kraje. Po dopolední prohlídce školy si odpoledne společně s našimi vybranými osmi žáky zasoutěžili ve smíšených česko-německých družstvech a vzájemně se při hraní a sportování seznámili. Také obě paní ředitelky se dohodly o vzájemné spolupráci a dalších partnerských kontaktech našich škol. Děkujeme všem zúčastněným žákům i pořadatelům za odvedenou práci a pěkný začátek dalších přátelských kontaktů.
FOTO Z AKCE