Škola v přírodě

přidáno: 9. 6. 2015 22:30, autor: Radka Šindílková
Stejně jako loni navštívila naše škola v rámci rehabilitační a rekondiční pobytové akce rekreační areál Louňovice pod Blaníkem. Celý týden jsme měli krásné počasí a tak o výlety do okolí či koupání v Blanici nebyla nouze. Přijeli nás také navštívit lesní pedagogové, kteří pro děti připravili program výukový, ale i volnočasový. Na konci dne byli žáci oceněni pamětním listem a "pasováni na myslivce". Také jsme stihli navštívit kozí farmu ve vedlejší vsi, kde jsme ochutnali kozí mléko a sýr. Ze stáda 69 koziček jsme si mohli pohladit i kůzlátka. Při celodenním výletě jsme nezapomněli vystoupat na Malý Blaník. Na konci týdne jsme si opekli "buřtíky" a plni nových zážitků se v pořádku vrátili do školy a domů.

Tak příští rok Blaníku AHOJ........

Fotografie zde, či na blocích jednotlivých zúčastněných tříd.