Škola v přírodě

přidáno: 18. 5. 2014 12:47, autor: Radka Šindílková
Fotografie ze školy v přírodě je možné shlédnout na školním WEBu ve fotogalerii či na stránkách a blozích jednotlivých tříd.
I za velmi chladného počasí se minulý týden vypravila část školy na rekondiční a rehabilitační pobyt do Louňovic pod Blaníkem. Třídy III.A, V.A, VI.A, VII. A, VIII.A a IV. B společně podnikaly výlety např. do Muzea včelařů v Louňovicích, na rozhlednu Blaník, na Kozí farmu do Hejralovic atd. V rekreačním komplexu nám bylo k dispozici hřiště na volejbal, fotbal, košíkovou, dětské hřiště s prolézačkami, pískoviště či říčka Blanice, kde jsme si vylovili škeble do našich třídních "želvárií". Pan kuchař se o nás vzorně staral a paní správcová nám ochotně v bungalovech přitápěla. Akce se všem zúčastněným velmi líbila a tak doufáme, že příští rok do Louňovic zavítáme za lepšího počasí opět. Týdenní pobyt byl finančně podpořen z naší neziskové organizace OS Přístav.