Setkání ZŠ Komenského Nymburk

přidáno: 13. 12. 2011 1:05, autor: Markéta Králová   [ aktualizováno 13. 12. 2011 4:36 ]

Dne 12.12.2011 nás poprvé navštívili kamarádi ze Základní školy Komenského Nymburk, třída pátá s paní učitelkou Mgr. Jitkou Svobodovou a paní vychovatelkou.. Nejprve se seznámili s prostředím naší školy, prohlédli si jednotlivé třídy a postupně ztráceli prvopočáteční ostych a získávali  nové kamarády. Po přestávce nám pomohli rozsvítit třetí adventní svíčku, zazpívali si s námi vánoční koledy, poté se zapojili do výuky v jednotlivých třídách. Nakonec byli odměněni trampolínou a jízdou na měsíčních vozítkách. Děti  poznaly nové kamarády, ale především si odnesly spoustu nových zážitků a zkušeností do svého života. Společné setkání se vydařilo a doufáme, že spolupráce bude probíhat i nadále. Děkujeme Vám všem. Speciální základní škola. Fotky si můžete prohlédnout ZDE.