Předvánoční dárek

přidáno: 15. 12. 2019 13:05, autor: Hanka Čápová
Krásné a dechberoucí předvánoční překvapení si pro nás připravilo devět studentek z nymburského gymnázia, které v rámci programu Dofe pekly a vařily. Pro studenty a zaměstnance gymnázia měly na každou středu připraveno pár slaných i sladkých dobrot, a zakoupením si svačiny podpořili dobrou věc. Veškeré zisky z prodeje každý měsíc studentky věnovaly jiné organizaci nebo člověku, který to potřeboval. V říjnu to byl Petr z Nymburského dětského domova, v listopadu a prosinci pomáhaly Vojtovi a Filipovi z naší školy. Předaly nám Dofébufetíkový šek v hodnotě 20000,-Kč, který bude použit na zakoupení speciálních dupaček do závěsného systému.  ZDE  na stránkách nymburského gymnázia si můžete přečíst článek o předání šeku. Děvčata si zaslouží obrovské díky a poklonu.