Nová trampolína z projektu EU

přidáno: 17. 5. 2013 5:08, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 17. 5. 2013 11:50 ]

Sociální integrace žáků s těžkým zdravotním postižením

Projekt číslo CZ.1.07/1.2.05/04.0009

Díky tomuto projektu se proškolilo 165 pedagogických pracovníků. Uskutečnilo se 13 školení. Proškolením se zajisté zvýšila úroveň poskytovaných služeb naší školy, která zajišťuje vzdělávání žáků s těžkým zdravotním postižením. Pedagogičtí pracovníci získali nové kompetence, dovednosti a vědomosti v různých aplikovaných terapiích (Míčkování, Bazální stimulace, Trampoterapie, Aquaterapie, ZTV, Náprava poruch učení, Práce se stresem-syndrom vyhoření, Využití iPadů ve speciálním školství).
Projekt se však odrazil i na novém nadstandartním vybavení školy. Pořídilo se nejen 22 iPadů, 1 Apple iMac a  2 MacBooky, ale zakoupila se i nová trampolína, závěsný Xylofon a v tělocvičně se objevilo mnoho nových pomůcek na TV a ZTV.