Návštěva partnerské školy ve Velké Británii

přidáno: 21. 11. 2011 10:22, autor: Lenka Říhová
Od srpna letošního roku jsme zapojeni do projektu Comenius - Partnerství škol. 9.- 13. listopadu proběhla první schůzka pedagogů v Lakeside School ve Velké Británii. V průběhu čtyř dnů jsme se seznámili s provozem školy, vyměnili jsme si zkušenosti z práce s dětmi a sdíleli své smyslové příběhy, které dětem pomůžou poznávat život v jiných zemích A také jsme všechny naučili českou písničku Pásla ovečky, minimálně DUPY DUPY a CUPY, CUPY :).

Velmi nás zaujal program intenzivní interakce, který směřuje k podpoře co největší aktivity i u dětí s velmi těžkým postižením. Celý pobyt nám přinesl hodně inspirace a také navázání nových přátelství s kolegy z Anglie i Belgie. Další cesta povede v březnu do Belgie a koncem května se staneme hostitelskou školou setkání my v Poděbradech.