Naši reprezentanti

přidáno: 23. 5. 2012 11:46, autor: Radka Šindílková
Ve středu dne 16.5.2012 se v Lysé nad Labem konalo Okresní kolo Atletického čtyřboje. Disciplínami každoročně jsou - skok do dálky, sprint na 60m, hod kriketovým míčkem a vytrvalostní běh dle věkových kategorií. Na těchto závodech naši školu reprezentovali za starší žákyně Tereza Prchlíková a Bára Houdová. Ve starších žácích Pepa Stánok, Matěj Fialka, Michal Řehák a Martin Niedrle. V mladších žácích to byli Honza Kratejl, Vlasta Černý a Tomáš Lipenský. Letos byla medailová úroda opravdu veliká a proto nikoho nepřekvapil postup hned třech žáků dále do Krajského kola Ti si zazávodili ještě o týden později na Kladně. Zde jen o kousek utekl postup na celorepublikový šampionát Pepovi Stánokovi, který skončil celkově na velmi pěkném čtvrtém místě. Terezka a Bára se umístili na předních pozicích startovního pole. Za příkladnou a úspěšnou reprezentaci naší školy všem účastníkům moc děkujeme.