Máme novou kompenzační židličku

přidáno: 21. 5. 2019 5:44, autor: Radka Šindílková

Děkujeme mnohokráte za uspořádání benefiční módní přehlídky poděbradskému Ateliéru DONÁT, která se uskutečnila dne 28.4.2019. Finanční výtěžek byl 25.000,-Kč. Dobrovolnými příspěvky za drobné výrobky našich dětí k této akci se vyzískalo dalších 3.565,-Kč. Zástupci poděbradských církví nám na začátku roku 2019 předali finanční dar v hodnotě 10.000,-Kč. Jedná se o výtěžek ze sbírky při lednových setkáních všech poděbradských církví. OS Přístav, nezisková organizace působící při naší škole, uhradila zbytek potřebný k zakoupení židličky Leckey.

Všichni tito výše jmenovaní se rozhodli uspořádat akci, jejíž cílem bylo získat finanční prostředky na pořízení kompenzačně-rehabilitační židličky pro naše děti. A toto se podařilo, multifunkční židličku již máme zakoupenou a plně k dispozici.

Jménem našich žáků mnohokráte děkujeme všem výše zmiňovaným donátorům.