zprávy‎ > ‎

Krasojízda našich atletů pokračuje......

přidáno: 31. 5. 2013 14:08, autor: Radka Šindílková
Jak jsme již dříve informovali, z okresního kola v meziškolním atletickém čtyřboji postoupili do kola krajského tři naši žáci. Závody se konaly na nově opraveném atletickém stadionu v Kolíně. Výborné výsledky a ocenění si přivezli všichni. Bára Houdová vyhrála hod kriketovým míčkem a ve skoku do dálky byla třetí. Michal Řehák vyhrál vytrvalostní běh o délce 1500m. Josef Stánok byl zlatý ve sprintu na 60m, ve vytrvalostním běhu skončil třetí. Ve skoku do dálky i v hodu kriketovým míčkem byl do pátého místa. A protože se sčítaly výsledky ze všech čtyř disciplín, celkově skončil na bronzovém stupínku. Tímto výborným výsledkem se nominoval na Mistrovství české republiky, na kterém své síly srovnají vždy první tři reprezentanti z každého kraje. Závodit bude Pepa do Varnsdorfu dne 20.6.2013. Tak držíme palce......