Jarní JARMARK

přidáno: 3. 4. 2018 5:00, autor: Radka Šindílková
Letošní Jarní Jarmark se opět povedl. Celkový výtěžek je 12.245,-Kč. Tato velmi pěkná částka se vybrala také díky Vám, kreativním rodičům, kteří jste přispěli svým výrobkem. Spolu s dětmi jste vytvářeli dílka s velikonoční a jarní tématikou, kterých bylo mnoho. Polovina výtěžku opět poputuje do jednotlivých tříd na společné aktivity. A jak využili naši žáci a učitelé finance z vánočního JARMARKU? Někdo si dokoupil pomůcky k výuce, někdo si užil společný výlet či návštěvu restaurace .... Více na fotografiích z jednotlivých akcí tříd ZDE.

OS Přístav děkuje všem za druhou polovinu výtěžku, která bude využita na odpolední aktivity pro děti.

Třídy 6.B a 7.B včetně pedagogů Míši Šmídové, Jana Suchánka a Markéty Rysové si zaslouží velkou pochvalu za organizaci celého Jarmarku. Jindřišce Němcové děkujeme za jarmarkový praskanec a bábovku. Všem ostatním pedagogům moc děkujeme za dílka, která se i letos velmi povedla a tak již v pátek ráno pomalu nebylo co nabízet....