Jak jsme natáčeli Lip Dub video

přidáno: 13. 11. 2017 7:34, autor: Lenka Říhová   [ aktualizováno 13. 11. 2017 7:38 ]
Představte ostatním svou třídu/školu – tak nějak začíná většina aktivit mezi školami a to je také další úkol, který mezi sebou školy z našeho Erasmus projektu plní. Znamená to dát dohromady nějaké texty a fotografie, vytvořit prezentaci a poslat do on-line světa. Jenže obyčejná prezentace v Power Pointu je nuda, kolikrát už jsme ji dělali. Chce to něco, co přitáhne pozornost, co bude zajímavé a ještě navíc srozumitelné i pro děti ze zahraničí.

Co zkusit Lip Dup? – Lip Dub je zábavná, zajímavá a moc hezká forma prezentace. Jde o video, které je natočeno jako jeden záběr a jehož prostřednictvím se divák seznámí s prostory celé školy. Vzniká kombinováním záznamu pohybu aktérů – dětí i učitelů - v prostorách školy, doplněný hudebním doprovodem.

… Takhle nějak to před čtrnácti dny začalo. A tady je výsledek, náš první Lip dub a možná i první Lip dub ze speciální školy v ČR :). POJĎTE SE K NÁM PODÍVAT! LIP DUB zachycuje naši školu takovou, jaká opravdu je, jak vypadá a co nabízí a myslím, že je z něj vidět, jak jsme si natáčení všichni užívali:)
fotografie z natáčení